Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Like"
- Людмила М.
Все чудово. Швидко відправили.
- Тетяна З.
Все супер! Дякую.
- Виктория У.
Стосовно обслуговування,то все гаразд, зв'язались та відправили одразу. Замовляла художній набір для малювання у вигляді валізи з єдиноріжкою. Візуально він дуже класний,навіть краще ніж на фото. Стосовно якості предметів для малювання поки що не маю можливості щось казати, купували дитині на подарунок,ще не випробували. Але гадаю,дитина буде у захваті. Рекомендую. До речі,саме в цього продавця за ціною виявилось найдешевші. Дякую вам.
- Анастасия П.
- Алена А.
- Юлія В.
- Анна К.
- Людмила Д.
- Тетяна В.
- Мар'яна Г.
Все добре і швидко зв'язалися і відправили,окрім упаковання товару,коробки з іграшками прийшли погнуті.
